فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران .

فروش محصولات توليد كنندگان و صنعتگران

جالب ترين ظروف كريستالي زيبا

براي برق انداختن ظروف بلوري و كريستال زيبا و جذاب در پرسي سي perciciمي توانيد از محلول سركه سفيد يا محلول آمونياك خانگي ، مايع ظرف شويي ملايم ، اسفنج ، دستمال كاغذي ، پارچه هاي بدون پروز، برس يا مسواك ، بطري است.

perciciظروف بلوري زيبا و جذاب در پرسي سي

كه مي توانيد براحتي با از محلول آب گرم تركيبي از مايع ظرف شويي و يك چهارم پيمانه سركه سفيد با پارچه بدون پرز كه جاذب آب باشد كريستال و ظروف بلوري خود را براق و درخشان كنيد و شيارها و مكان هايي كه با دست تميز كردن شان سخت است به وسيله برس و يا يك مسواك مي توانيد براحتي تميز و براق كنيد . اين روش بهترين راه براي برق انداختن و تميز كردن است .

perciciظروف بلوري زيبا و جذاب در پرسي سي

 براي جلوگيري از لب پر شدن ظروف بلوري و كريستال اين است كه با يك حوله دو لا در كف سينگ ظرف شويي پهن كرده تا در هنگام شستشوي ظروف و سرخوردن آنها از دستتان دچار آسيب نشوند .

همچنين از ظروف بلوري و كريستال شما دچار لب پرشدن شد بهتر است كه از آنها براي مصارف مواد غذايي استفاده نشود زير تجمع بسيار مناسبي براي ميكروب ها و باكتري ها است .

 perciciظروف بلوري زيبا و جذاب در پرسي سي

اگر در هنگام شستن اين ظروف در هم گير كرد بهترين كار اين است كه در ظروف بالايي آب سرد ريخته و در ظرف پايين تر آب گرم تا به واسطه انبساط و انقباض به وجود آمده باعث خارج شدن ظروف از داخل همديگر شود.

توجه داشته باشيد كه براي شستشوي ظروف با ديواره هاي باريك و بلند بهترين روش استفاده از شيشه شور است كه باعث مي شود تمام قسمت هاي ظروف مورد نظر پاك و تميز شود .

 perciciظروف بلوري زيبا و جذاب در پرسي سي

براي از بين بردن خراش هاي سطي روي ظروف بلوري و كريستال استفاده از خمير دندان روي سطح مورد نظر است كه باعث صاف و صيقل شدن انها مي شود.

perciciظروف بلوري زيبا و جذاب در پرسي سي

ظروف بلوري و كريستال  زيبا و جذاب در پرسي سي percici ، را مي توانيد از توليدي زهره وند توليد كننده انواع جاشمعي هاي زيبا و خارق العاده ، ميوه خوري و شكلات خوري هاي مدرن و زيبا و... را توليد و آماده ارائه به سراسر كشور مي باشد.


شما مي توانيد از طريق  : 

تيكت (تماس با ما ) : https://www.percici.com/contact-us.php  

 ايميل : info@percici.com  

اينستاگرام

percici.lavazemkhanegi

percici.group

شماره تماس :  4046-043 - 0990

در تماس باشيد 

 

 برچسب: ظروف كريستالي ،انواع جاشمعي كريستال،انواع مجسمه هاي كريستال ،انواع شكلات خوري كريستال،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۰۸:۴۴ توسط:percici موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :